lol

web Development

Mám zkušenosti s tvorbou velkých korporátních webů i malých kampaňových stránek. Podle rozsahu a náročnosti projektu, zapojuji do projektu další odborníky z oboru, které jsem měl šanci poznat a pracovat s nimi. Společně potom spojíme úsilí a dosáhneme nejlepších možných výsledků právě pro váš projekt.

Velké projekty většinou realizuji na prověřeném vztahu freelancer – freelancer. Bez zbytečných nákladů navíc tal získáte odborníky, které k realizaci vašich projektů potřebujete. Na větších projektech jsem se podílel společně s UX specialisty na tvorbě wireframes, kdy jsem mimo jiné zajišťoval projektové vedení a koordinaci programátorů.

Současně ale určitě není od věci zmínit, že díky znalosti HTML5, CSS3 a JS pro Vás mohu zajistit realizaci menší webové prezentace, landing page, emailové šablony či HTML5 banneru sám. Nebo také vypracovat vstupní analýzu pro potřeby programátorů tak, aby jí co nejlépe porozuměli.

CRO – Conversion Rate Optimalization

Máte již hotový nový web, ale nejste tak úplně spokojeni s plněním cílů? Pomůžu vám správně vyhodnotit příčiny neúspěchu a začít hledat cesty pro zvyšování efektivity. Občas se řídím intuicí, avšak upřednostňuji řešení postavená na ověřených faktech, číslech. Ocenit dobrou práci je důležité, ale být spokojený se vším, není také zrovna ideální. Vždy se totiž najde něco, co je potřeba vylepšit. Není to vždy jen o A/B testování, pouze o zvyšování objemu tržeb, nebo o slepém kopírování technik konkurence. Je to o Vás a o řešení, které bude pracovat právě nejlépe pro Vás.

pragueparty.eu